Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

ZWCAD 2023 SP2

Software

2022-12-19  Autor: zwcad.pl   Źródło: zwcad.pl   Kategoria: Oprogramowanie, komputery

ZWCAD 2023 to świetna alternatywa dla innych dostępnych na rynku programów, służących do projektowania wspomaganego komputerowo. Oprogramowanie ZWCAD 2023 to propozycja zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tej dziedzinie. Jeśli również jesteś zainteresowany programem ZWCAD 2023, mamy dla Ciebie świetną wiadomość – ZWCAD 2023 w wersji SP2 jest już dostępny! Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi funkcjami programu.

Nowe funkcjonalności i usprawnienia w programie ZWCAD 2023

W ZWCAD 2023 w najnowszej wersji uwzględniono wiele funkcjonalności oraz wdrożono kilka ważnych usprawnień, których celem jest zwiększenie użyteczności programu. Podczas aktualizacji pod uwagę zostały wzięte sugestie i zastrzeżenia użytkowników do poprzedniej wersji ZWCAD 2023. 

Wśród nowości znajduje się m.in. funkcja zaznaczania lassem czy zaawansowane wymiarowanie współrzędnymi. Usprawnienia obejmują zoptymalizowanie funkcji porównywania plików, dodanie pakietów programistów ZRXSDK oraz przyspieszenie procesu instalacji programu CAD, natomiast jeśli chodzi o wydajność, w ZWCAD 2023 można zauważyć znacząco poprawę efektywności podczas porównywania dużych rysunków oraz przy zmianie filtra porównywania.

ZWCAD 2023 SP2 – jeszcze więcej możliwości i lepsza wydajność

ZWCAD 2023 to program stworzony z myślą o użytkownikach, dlatego nie można było pominąć sugestii, dotyczących niektórych funkcjonalności. Tym właśnie sposobem powstała odświeżona wersja programu, czyli ZWCAD 2023 SP2, oferująca jeszcze więcej możliwości i wydajność na znacznie wyższym poziomie.

Odkryj nowy sposób zaznaczania obiektów

W ZWCAD 2023 SP2 możesz zaznaczać nieregularne kształty dzięki opcji zaznaczania lassem. Z tą funkcją będzie to znacznie prostsze. Do wyboru masz aż trzy tryby, które można dowolnie zmieniać poprzez naciśnięcie spacji.

EXDIMORDINATE, czyli wymiarowanie współrzędnymi

Wymiarowanie współrzędnymi to podstawa w najbardziej zaawansowanych dziedzinach. Dzięki najnowszej funkcjonalności będziesz mógł wstawić na jednym odnośniku aż dwie współrzędne jednocześnie, przez co rysunek stanie się znacznie bardziej czytelny. Użytkownicy ZWCAD 2023 mają od teraz też możliwość modyfikowania stylu wymiarowania – możesz zmieniać kształty, prefiksy, a także wstawiać wymiary w różnych systemach współrzędnych.

FCMP – funkcja porównywania plików

W ZWCAD 2023 SP2 zoptymalizowana została funkcja porównywania plików. Zwiększona została jej wydajność, dzięki czemu zmiana ustawień filtrów działa teraz bez żadnych opóźnień, a różniące się elementy są zaznaczane z większą precyzją.

Zoptymalizowany proces instalacji

Kolejne usprawnienie w ZWCAD 2023 SP2 to zoptymalizowany proces instalacji. Dzięki temu teraz łatwiej jest znaleźć log w instalacji, a jego zawartość dzieli się na trzy typy informacji – ostrzeżenia, informacje i błędy.

Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania najnowsza wersja programu ZWCAD 2023. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.zwcad.pl i zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi możliwościami. ZWCAD 2023 SP2 to sposób na usprawnienie pracy i wyciągnięcie jeszcze więcej korzyści z projektowania wspomaganego komputerowo.

ZWCAD 2023 – sprawdź, co ma do zaoferowania

ZWCAD 2023 SP2 to odświeżona wersja świetnego programu, z którym naprawdę warto się zapoznać. Prezentowane oprogramowanie CAD oferuje wszystko to, co najlepsze, dając użytkownikom gwarancję przyjemnej i wydajnej pracy. Jeśli jesteś zainteresowany ZWCAD 2023, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane w formularzu https://www.zwcad.pl/cennik-zwcad/zapytanie-ofertowe.html, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie, a także przygotujemy spersonalizowaną ofertę, dostosowaną wprost do Twoich potrzeb.

 


Farby do betonu i dachówek betonowych - czy warto je stosować?

 

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Oprogramowanie, komputery

Projektowanie może być proste dzięki Archicad 26

2022-08-20

Archicad to jeden z najpopularniejszych programów do projektowania w środowisku openBIM, który… »

Archicad - wzorzec projektu od Multibim

2021-11-09

Architekci i projektanci z różnych branż do tworzenia dokumentacji i modeli obiektów wykorzystują… »

Już 3/4 firm wynajmuje programy zamiast je kupować. Jak SaaS zmienia biznes?

2021-02-17

Choć sporo osób miałoby kłopot z rozwinięciem skrótu SaaS, oprogramowanie dostępne w modelu… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2024 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro